Wróć do strony głównej

Jak zarezerwować miejsce na naszej koloni lub obozie??

Prosto i na 3 sposoby oto one:

Przez Internet – Na stronie głównej należy wybrać interesujący nas kierunek i kliknąć SZUKAJ. Z wyświetlonych ofert należy wybrać najbardziej nam odpowiadającą i kliknąć ZOBACZ OFERTĘ. Następnie należy zapoznać się z szczegółami oferty, które znajdują się w zakładkach OPIS, ZAKWATEROWANIE, PROGRAM i TRANSPORT.

Aby dokonać rezerwacji trzeba przejść do zakładki – REZERWUJ i przy wybranym terminie kliknąć KUPUJĘ. W panelu rezerwacyjnym konieczne jest wypełnienie wszystkich pól dotyczących danych osobowych, miejsca wsiadania i ewentualnych świadczeń dodatkowych, po czym należy potwierdzić rezerwację.
Na maila podanego w rezerwacji przyjdzie potwierdzenie rezerwacji z linkiem do umowy, na której znajduje się indywidualny numer konta, na który należy wpłacić zaliczkę w wysokości 40% w ciągu 36 godzin od dokonania rezerwacji. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z zawarciem umowy.

Telefonicznie- wystarczy zadzownić do naszego biura tel.: 0-22 827-60-98 , 0-22 827-60-99  i poprosić o rezerwację wybranego wyjazdu. W przypadku jakichkolwiek pytań nasz dział obsługi klienta z przyjemnością odpowie na każde pytania i rozwieje wątpliwości. Po zakończeniu rezerwacji poprosi o przyjazd do biura rodzica w celu podpisania umowy i wpłaty zaliczki za wyjazd.

Biura Agencyjne- jeżeli rodzic nie chce rezerwować wyjazdu przez Internet i nie mieszka w Warszawie proponujemy wybranie się do jednego z naszym biur Agencyjnych, które znajdują się w całej Polsce . Lista biur agencyjnych znajduje się w zakładce AGENCI w dolnym pasku strony Internetowej.