Wróć do strony głównej

W naszym biurze akceptowane są cztery sposoby dokonywania płatności:

  1. Płatność Gotówką w siedzibie firmy
  2. Płatność Przelewem. Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, znajdującego się w potwierdzeniu rezerwacji, który przesyłamy w wiadomości emailowej. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku.
  3. Płatność za pomocą Karty w siedzibie firmy. W przypadku rezygnacji z imprezy, zwrotu dokonujemy na rachunek karty, z której była wykonywana transakcja.
  4. Płatność Kartą w Internecie. Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Na naszej stronie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Płatności elektroniczna możliwa jest przy wpłacie całości kwoty za wybraną imprezę. W przypadku rezygnacji z imprezy, zwrotu dokonujemy na rachunek karty, z której była wykonywana transakcja.

System eCard obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karty płatnicze które obsługujemy to: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

płatności

Obsługa kart płatniczych realizowana jest we współpracy z zaufanymi partnerami gwarantującymi bezpieczeństwo płatności.

Systemy autoryzacji kart płatniczych w eCard S.A. gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa klientom sklepów internetowych.

Wysokie bezpieczeństwo dla transakcji kartowych zapewniane jest przez zastosowanie silnych zabezpieczeń transakcji - 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode), SSL 128 bitów (Secure Sockets Layer). System ten również zabezpiecza klienta dzięki rozwiązaniu, w którym numery kart płatniczych nigdy nie trafiają do sklepu internetowego i co równie ważne nigdzie nie są przechowywane.

Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank. Bezpieczeństwo transakcji jest zapewniane przez zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL.

Bezpieczeństwo

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Algorytm, który został zastosowany z kluczem szyfrującym długości 128 bitów, jest obecnie jednym z najbezpieczniejszych ze stosowanych w powszechnym użyciu.

Organem certyfikującym jest Thawte.